Poznajmy się

O Blogu

Blog ten powstał z pasji do tworzenia zdrowych i ciekawych potraw. 5 lat temu wyrzuciłam z kuchni białą mąkę i cukier, z czasem nabierałam coraz większej świadomości żywieniowej, aż w końcu postanowiłam podzielić się nią z innymi. Zdrowe odżywianie to nie jest dla mnie chwilowy trend, ale sposób życia. Nie jest to blog wegański, ale takowych przepisów jest na nim sporo. To blog dla wszystkich, którzy starają się odnaleźć w świecie bez glutenu, mleka krowiego i cukru. Znajdziecie tutaj zarówno przepisy proste i szybkie, jak i te które wymagają większego nakładu pracy i skupienia. Nie ma więc na co czekać – noże, deski w dłonie i do gotowania!

A dla tych, którzy gotować nie lubią, podróżuję po świecie w poszukiwaniu pysznego, bezglutenowego jedzenia. Niebawem zaczną się tutaj pojawiać recenzje nowych restauracji. Bądźcie cierpliwi!

Parę słów o mnie

wiktoria2_1Nazywam się Wiktoria i jestem fanką awokado, dalekich podróży i kawy na mleku migdałowym! Ze względów zdrowotnych nie jestem weganką, ale gdy tylko jest okazja, gotuję bez produktów pochodzenia zwierzęcego. Żyję z plecakiem na plecach i cały czas się przemieszczam. Podróże to moja druga pasja, zaraz po gotowaniu (i jedzeniu;)). To mój sposób
na poznawanie siebie, ale także na poszerzanie swoich kulinarnych horyzontów. Nie lubię miejsc turystycznych i tłocznych – od wieży Eiffla wolę bezludną, tajską wysepkę. No właśnie. To też dlatego, że wcale nie przeszkadzają mi tropikalne temperatury! Lubię poznawać ludzi, szczególnie podczas podróży i uwielbiam couchsurfing za wszystkie przyjaźnie jakie mi dał. Od 5 lat nie mieszkałam dłużej niż 7 miesięcy w jednym miejscu i cierpię na permanentny brak blendera. Kiedy znajdę już swoje miejsce na ziemi, zasadzę bazylię i stewię. Będę kręcić lody ze świeżą bazylią i regularnie dzielić się przepisami.

Macie pytania odnośnie bloga?
Zapraszam do kontaktu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.